Taniec towarzyski dla dzieci

taniec towarzyski dla dzieci sosnowiec

Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia tańca towarzyskiego!

Prowadzimy kursy tańca towarzyskiego w Sosnowcu, dla dzieci w różnym wieku. Nasz kurs obejmuje pięć tańców latynoamerykańskich: cha-che, sambe, rumbe, pasodoble, jive oraz pięć tańców standardowych, w tym walc angielski, tango, foxtrot i quickstep.

Czerpiąc inspirację najwyższą rangą narodową tworzymy choreografie, które rozwijają w dzieciach poczucie rytmu, koordynację ruchową oraz pewność siebie na parkiecie.

Zajęcia odbywają się w trzech grupach wiekowych:

  • Dzieci w wieku 6 – 8 lat, wtorek 15:30 – 16:15, sala nr. 2;
  • Dzieci w wieki 7 – 12 lat, poniedziałek 18:45 – 19:45, sala nr. 2;
  • Młodzież powyżej 13 lat, sobota 14:00 – 15:00, sala nr. 1.

Wciąż mamy wolne miejsca na ten kurs!

Zapraszamy do udziału w naszym kursie tańca towarzyskiego. Aby zapisać swoje dziecko, prosimy rodziców o skorzystanie z zakładki kontakt na naszej stronie internetowej.

Kurs tańca towarzyskiego dla najmłodszych w Sosnowcu

Nasz kurs tańca towarzyskiego dla dzieci może być świetną okazją do odkrycia nowego hobby, które może stać się pasją na całe życie. Taniec to doskonała forma aktywności dla najmłodszych, sprzyjająca nie tylko zabawie, ale również rozwojowi koordynacji ruchowej i poczucia rytmu. Pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy doskonale wiedzą, jak pracować z dziećmi, mali tancerze uczą się podstaw tańca towarzyskiego w atmosferze zabawy i wsparcia, co sprzyja budowaniu pewności siebie na parkiecie.

Zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci w naszej szkole tańca w Sosnowcu są świetną przygodą. Uczymy dzieci odpowiednich postaw w relacji chłopiec-dziewczynka, co może mieć pozytywny skutek w wielu sytuacjach w przyszłości. Nasze zajęcia tańca towarzyskiego są idealne dla nieśmiałych dzieci, ponieważ pomagają przełamać bariery, nawiązywać nowe przyjaźnie i budować pewność siebie. Poprzez taniec towarzyski, młodzi uczestnicy uczą się także radzenia sobie z emocjami, rozwijają odwagę i cierpliwość. To nie tylko taniec, ale także cenne lekcje na całe życie.

Scroll to Top