Disco dla dzieci

zajęcia taniec disco dla dzieci Sosnowiec

Zapraszamy na zajęcia disco dla dzieci w Sosnowcu!

W Golden Step w Sosnowcu prowadzimy zajęcia tańca disco dla najmłodszych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem.  Prowadzimy grupę dla początkujących. 

Zajęcia disco dla dzieci w wieku 3 – 6 lat odbywają się w poniedziałek w godzinach 17:00 – 17:45.

Zapisy na zajęcia są otwarte!

Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w naszych zajęciach tańca disco w Sosnowcu. Rodziców zainteresowanych zapisaniem swoich dzieci na nasze lekcje tańca zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez zakładkę kontakt na naszej stronie internetowej.

Kurs tańca disco dla dzieci w Sosnowcu

Zajęcia tańca disco w Golden Step w Sosnowcu to idealna propozycja dla dzieci, których baterie wydają się być niemożliwe do wyczerpania. Taniec disco charakteryzuje się żywiołową i szybką muzyką, co w połączeniu z dynamicznymi choreografiami, zawierającymi liczne skoki i elementy gimnastyczne, zapewnia dzieciom mnóstwo radości i aktywności. Kolorowe, świecące kostiumy dodatkowo zwiększają atrakcyjność zajęć, pozwalając każdemu dziecku poczuć się jak prawdziwa gwiazda sceny disco. Zajęcia tańca disco to przede wszystkim fantastyczna zabawa, gdzie dzieci mogą czerpać radość poprzez taniec. Poza zabawą, nasze zajęcia tańca są też doskonałą okazją do rozwijania umiejętności pracy w grupie. Zajęcia te są przeznaczone zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Ich odpowiednie podejście i metody nauczania gwarantują, że każde dziecko będzie czerpało ogromną frajdę i radość z zajęć.

Scroll to Top