Bachata dla dorosłych

bachata sosnowiec

Zapraszamy na kurs tańca bachata dla dorosłych w Sosnowcu!

W Golden Step Sosnowiec oferujemy kursy bachaty dla dorosłych, dostosowane zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych bardziej zaawansowanych. 

Zajęcia bachaty dla dorosłych odbywają się w sali 2 w każdą środę w godzinach 20:00 – 21:00

Mamy jeszcze wolne miejsca na kurs bachaty!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kursie bachaty dla dorosłych! Wszystkich zainteresowanych tą ekscytującą formą tańca zachęcamy do zapisów poprzez zakładkę kontakt.

Skąd wywodzi się bachata?

Bachata to taniec pochodzący z Dominikany, który zyskał międzynarodową popularność w ostatnich dekadach. Jego korzenie sięgają początków XX wieku, kiedy to mieszkańcy Dominikany zaczęli tworzyć muzykę wyrażającą ich kulturową tożsamość i emocje. Bachata wywodzi się z różnych stylów muzycznych, takich jak bolero i son cubano, z wpływami afrykańskimi. Charakteryzuje się romantycznymi, często melancholijnymi tekstami. Bachata jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych stylów tańca latynoskiego.

Kurs bachaty dla par w naszej szkole w Sosnowcu

Na kursie bachaty dla dorosłych koncentrujemy się na nauce odpowiedniego prowadzenia w tańcu. Uczymy mężczyzn odpowiedniego prowadzenia kobiet, tak aby partnerka mogła wyrażać swoją kobiecość poprzez bachatę. Kładziemy nacisk na to, by panowie rozumieli, jak ważne jest wsparcie i przestrzeń dla partnerki, aby mogła ona w pełni rozwinąć swoje umiejętności taneczne. Nasze zajęcia bachaty dla dorosłych to nie tylko nauka kroków, ale także budowanie więzi i komunikacji poprzez taniec, co może przekładać się na większą bliskość i zrozumienie w relacji.

Scroll to Top