Akrobatyka dla dzieci

akrobatyka dla dzieci sosnowiec

Zapraszamy na zajęcia akrobatyki dla dzieci w Sosnowcu!

Prowadzimy zajęcia akrobatyki dla dzieci w wieku 6 – 12 lat. Nasze zajęcia akrobatyki w Sosnowcu składają się z nauki kombinacji skoków i figur. Uczestnicy uczą się wykonywać przewroty, salta, szpagaty, mostki oraz wiele innych.

Zajęcia odbywają się we wtorek w godzinach 17:00 – 18:00.

Rejestracja na kurs akrobatyczny dla najmłodszych jest aktualnie otwarta!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci chcące wziąć udział w zajęciach akrobatyki w naszej szkole tańca w Sosnowcu. Zapraszamy rodziców chętnych do zapisania swoich dzieci na nasze zajęcia, aby skorzystali z formularza dostępnego w zakładce kontakt na naszej witrynie internetowej.

Dlaczego warto zapisać dziecko na akrobatykę?

Akrobatyka dla dzieci w Golden Step Sosnowiec to nie tylko doskonała forma aktywności fizycznej, ale również znakomity sposób na rozwijanie wielu umiejętności. Po pierwsze, zajęcia akrobatyczne doskonale wpływają na rozwój motoryczny młodych ludzi. Systematyczne ćwiczenia zwiększają siłę, elastyczność, koordynację oraz równowagę, co jest niezwykle ważne w okresie dynamicznego rozwoju dziecka. Ponadto, akrobatyka uczy koncentracji i determinacji, a także pozwala na zdobywanie nowych umiejętności. Dzieci uczące się akrobatyki mają okazję do przełamywania własnych barier, co przekłada się na wzrost pewności siebie.

W naszej szkole tańca w Sosnowcu, podczas zajęć akrobatyki często wykorzystujemy pracę w parach lub grupach. Taki sposób nie tylko sprzyja rozwojowi umiejętności akrobatycznych, ale również kładzie nacisk na kształtowanie umiejętności pracy zespołowej. Dzieci uczą się, jak ważne jest współpracowanie, komunikacja i wspieranie się nawzajem podczas wykonywania różnych ćwiczeń i figur. Praca w parach czy grupach w kontekście akrobatyki pozwala młodym uczestnikom na doświadczenie, jak istotna jest świadomość odpowiedzialności za innych członków grupy.

 

Scroll to Top